chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський фестиваль писанок – 2015

Дата події:9-19 квітня 2015
Місце події:Київ
Більше про подію:

У рамках проекту «Folk Ukraine» впродовж 9-19 квітня 2015 року в Києві відбудеться IV «Всеукраїнський фестиваль писанок – 2015». Цьогоріч тематикою заходу став образ Богині-Берегині – богині добра і захисту людини. Про це повідомляють організатори на сайті фестивалю.

Метою заходу є розвиток і поширення українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу.

Програма «Фестивалю писанок – 2015»:

  • Конкурс «Народна писанка» із символами Берегинь у номінаціях «Традиційна» і «Сучасна» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Конкурс «Регіональна писанка» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Виставка авторських робіт «Писанка від майстра» (роботи приймаються до 1 квітня).
  • Конкурс «Великодня паска» (роботи приймаються з 6 до 9 квітня).
  • Конкурс малюнку «Свято Великодня» (роботи приймаються до 30 березня).

Оргкомітет фестивалю надає регіону:

  • писанку із скловолокна на металевій підставці висотою 1,5 м для її розпису згідно із особливостями символіки регіону, дотримуючись загальної тематики фестивалю (конкурс «Регіональна писанка»);
  • виставкове місце (розмір: 2 ×1,5 м) для розміщення конкурсних робіт (200-300 шт.) (конкурс «Народна писанка» із символами Берегинь).

Учасники фестивалю повинні підготувати колекцію писанок (200-300 шт.) із символами Берегинь, притаманних регіону.

Джерело: i-pro.kiev.ua

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути