chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський форум національних культур

Дата події:25-30 листопада 2010 р.
Місце події:м. Київ
Більше про подію:

25 листопада 2010 року за підтримки Міністерства культури і туризму України у Києві розпочинає роботу Всеукраїнський форум національних культур «Україна: мистецьке розмаїття та діалог культур».

Всеукраїнський форум національних культур започатковано в Україні в 1988 році Радою національних товариств України на виконання Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження. Форум ставить за мету сприяти розвитку та популяризації культур України, взаємопорозумінню та зміцненню зв’язків етнокультурних спільнот нашої держави.

Запланована широка програма мистецьких заходів, в ході яких представники етносів України презентуватимуть своє професійне та аматорське мистецтво.

У рамках форуму відбудуться:

Всеукраїнська виставка образотворчого мистецтва етносів України «Осінні барви»

(27-29 листопада у малому залі Національного виставкового центру «Український Дім»).

Виставка презентує різножанрові роботи художників різних національностей з усіх регіонів України. Зокрема, на виставці буде представлено близько 150 робіт художників німецької, вірменської, польської, єврейської, болгарської, румунської та ін. національностей, таких митців як: Г.Гольда, А.Усеїнова, Г.Гасанова, З.Трасінова, Е.Кшуташвілі, Г.Мінського.

Літературно-мистецька акція «Поетичне розмаїття України»

(28-29 листопада в Національному музеї літератури України), за участю поетів різних національностей України.

Концерт майстрів мистецтв та художніх колективів етносів України «Всі ми діти твої, Україно»

(29 листопада в Національній опері України).

В концерті візьмуть участь професійні та аматорські колективи з різних міст України, а також Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г.Верьовки. Серед учасників: колективи білорусів, румун, угорців, ромів, росіян, корейців, вірмен, молдован, гагаузів, поляків, болгар, караїмів тощо.

17 травня

Інші дати
Народився Леонід Первомайський
1908 – Леонід Первомайський (Ілля Гуревич) – український письменник і перекладач. Автор збірок віршів «День народження», «Земля», роману «Дикий мед», перекладів Г. Гейне і Ш. Петефі та ін.
Розгорнути