chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройшов 12-й фестиваль культур

22 липня 2012 о 14:24

Культурне та кулінарне розмаїття з усіх куточків світу — на кількох десятках квадратних метрів. Вдванадцяте у Києві влаштували фестиваль культур «Глобал Вілледж». На ньому свої традиції представили вихідці з понад 3-х дестяків країн.

Півтора місяця в Україні мешкає мексиканець Мануель. До українських наїдків уже звик — регулярно наминає вареники та борщ. Шкодує, що його національна кухня українцям чи то невідома, чи не до смаку. Тому частує гостей на виставці найкращим, що є на його батьківщині.

Лише на фестивалі зникають кордони між країнами. Мексика попри закони географії  стає сусідкою Індії, Польща межує з Китаєм. У представників Піднебесної — аншлаг.

Екзотична Індонезія знаменита пляжами, кавою та чаєм. Наїдки для українців Люкі привіз з Джакарти. На столі — те що зміг провезти у літаку — найпопулярніші у країні чай та кава.

У перервах між частуваннями — концерти. Східні танцівниці показують свою майстерність.

Не відстають і чоловіки.

Фестиваль прийшовся до смаку і дорослим і дітям.

Наступний мутикультурний захід проведуть за рік. На ньому хочуть представити уже понад 4 дестяки країн.

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

3 листопада

Інші дати
День ракетних військ і артилерії
Професійне військове свято українських ракетників і артилеристів приурочено дню, в який в роки Великої Вітчизняної Війни, 3-го листопада 1943-го року, при високої щільності артилерії на ділянці прориву оборони противника, була розпочата операція з визволення столиці України - міста Києва. Він відзначається на підставі Указу Президента незалежної України від 31-го жовтня 1997-го року № 1215/97.
Розгорнути
День інженерних військ України
Він затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року на знак видатних заслуг саперів, ветеранів та воїнів-інженерів України.
Розгорнути
Народився Дмитро Фальківський (Левчук)
(1898, Білорусь – 1934) – український поет, прозаїк, сценарист. Автор окремих збірок поезій «Чабан», «Обрії», «На пожарищі», «Полісся».
Очерет мені був за колиску, в болотах я родився і зріс, я люблю свою хату поліську, я люблю свій зажурений ліс. Що там тропіки, пишні Пампаси, загляніть но у душу до нас, я оддав би за неї одразу і Тібет, і Урал, і Кавказ. (Дмитро Фальківський)
Розгорнути