chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Кримські барви з ароматом кави»

Дата події:31 жовтня-15 листопада 2012 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа тел. (044) 425 12 64)
Більше про подію:

Мистецтво кримських татар – народу з непростою історичною долею — самобутнє і неповторне. Передаючись від покоління до покоління, воно динамічно розвивається і водночас зберігає дух стародавньої традиційної культури.

Дивовижна родина художників Сеіт-Аметових з Криму — яскравий тому приклад. Витонченістю, ніжністю та неземною романтикою овіяний світ їх живопису, графіки, кераміки, декоративного текстилю!

Колір національного колориту, що пронизує творіння родини Сеіт-Аметових, манить, заворожує, зігріває.

Виставка буде овіяна ароматом запашної кави, адже саме кава в кримськотатарського народу здавна символізувала щедрість, гостинність та добробут.

На виставці буде представлено:

  • Графіка, живопис — Сеіт-Аметов Амет;
  • кераміка, дрібна пластика — Сеіт-Аметов Абдюль;
  • Роботи, виконані в техніці гарячий батік — Сеіт-Аметова Ельміра;
  • декоративні міні-гобелени, войлок, кераміка — Тесленко Ірина.

Відкриття виставки – 31 жовтня о 18:30. Вхід вільний!

В програмі — колоритна музично-танцювальна програма.

Кожному гостю – горнятко кави в подарунок!

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути