chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Кримські барви з ароматом кави»

Дата події:31 жовтня-15 листопада 2012 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа тел. (044) 425 12 64)
Більше про подію:

Мистецтво кримських татар – народу з непростою історичною долею — самобутнє і неповторне. Передаючись від покоління до покоління, воно динамічно розвивається і водночас зберігає дух стародавньої традиційної культури.

Дивовижна родина художників Сеіт-Аметових з Криму — яскравий тому приклад. Витонченістю, ніжністю та неземною романтикою овіяний світ їх живопису, графіки, кераміки, декоративного текстилю!

Колір національного колориту, що пронизує творіння родини Сеіт-Аметових, манить, заворожує, зігріває.

Виставка буде овіяна ароматом запашної кави, адже саме кава в кримськотатарського народу здавна символізувала щедрість, гостинність та добробут.

На виставці буде представлено:

  • Графіка, живопис — Сеіт-Аметов Амет;
  • кераміка, дрібна пластика — Сеіт-Аметов Абдюль;
  • Роботи, виконані в техніці гарячий батік — Сеіт-Аметова Ельміра;
  • декоративні міні-гобелени, войлок, кераміка — Тесленко Ірина.

Відкриття виставки – 31 жовтня о 18:30. Вхід вільний!

В програмі — колоритна музично-танцювальна програма.

Кожному гостю – горнятко кави в подарунок!

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі