chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Культура аборигенів Австралії»

Дата події:04 лютого 2012 о 10:00
Місце події:Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Більше про подію:

На початку лютого усі кияни та гості міста отримають можливість доторкнутися до однієї з найдавніших земних культур – культури аборигенів Австралії.

У первісну епоху не існувало диференціації суспільної свідомості, а тому єдність практичної і духовної діяльності закономірно характеризується художнім синкретизмом. Словесні, музичні, хореографічні засоби ще не були самостійними, а перебували в стані взаємозв’язку та взаємопроникнення.

Культура аборигенів Австралії до наших днів зберегла цю первісну єдність і понині із покоління в покоління передає тисячолітні культурні традиції.

Сучасні аборигени, так само, як і їхні предки, мають своє власне уявлення про творення світу, яке тісно пов’язане з природою. Вони вірують, що живуть на Землі з часів «Ери Сновидінь» — особливої реальності, населеної духами предків. Сучасний світ та ця реальність постійно перетинаються та впливають одна на одну.

Традиційне мистецтво аборигенів Австралії дарує нам унікальну можливість проникнути в культуру найдавнішої цивілізації, що дійшла до наших днів. Основною тематикою в творчості аборигенів є світ предків, а події Ери Сновидінь відображені в усьому культурному різноманітті. Окрім живопису, це і казки та легенди, і аутентична музика, і ритуальні танці.

На виставці, присвяченій культурі аборигенів Австралії, відвідувачі зможуть подивитися на традиційний живопис, музичні інструменти та послухати аутентичну музику.

Програма дня

10:00-18:00 – виставка живопису, музичних інструментів та хенд-мейду, майстер-класи для дітей з мистецтва гри на діджеріду;

15:00 – демонстрація мультфільмів з циклу «Ера Сновидінь»;

16:00 – 17:30 – концерт діджеріду за участі Мілада, Дмитра Матюхіна та Андрія Щудло.

Протягом усього часу буде демонструватися відео про сучасне життя аборигенів та їх культурну спадщину, лунатиме традиційна народна музика Австралії.

Вартість вхідного квитка: 50 грн

Додаткова інформація:

тел... +380938359510 Тетяна
у соціальній мережі: www.facebook.com/events/234781286599487
е-mail: yul4ik.muz@gmail.com, didgim@gmail.com
сайт: www.mundm.kiev.ua

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути