chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка петриківського розпису, рушників та кераміки

Дата події:8 червня-7 липня 2012 р.
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва (м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Відомі на весь світ вишиті українські рушники, петриківський розпис та косівська кераміка будуть представлені в Центрі Української Культури та Мистецтва!

Запрошуємо із 8 червня по 7 липня відвідати виставки, які презентують найкращі зразки українського декоративно-прикладного мистецтва, завдяки яким про Україну знають далеко за її межами, а саме:

«Сонце петриківського розпису»

Картини народної художниці України, лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка Марфи Тимченко. У своїх живописних полотнах художниця розвивала унікальний орнаментальний стиль, створений не одним поколінням народних майстрів рідного їй старовинного села Петриківка, що на Дніпропетровщині.

Цей стиль є відлунням українського бароко. Марфа Тимченко була одним із справжніх титанів петриківської школи декоративного розпису.

«Українські рушники – рукотворне диво…»

Авторські рушники на основі традиційної Полтавської вишивки.
Майстриня — Мамалига Ніна.

Колоритні рушники з Обухівського району Київської області
Майстрині — Химиченко Надія, Ленда Валентина, Власенко Віра

«Косівський скарб»

Приватна колекція науковця Богдана Петричука: неповторна мальована кераміка із всесвітньо відомого центру гончарства – м. Косів Івано-Франківської області, та гуцульські ткані вироби (ліжники, скатертини).

Вхід вільний. Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

Тел. для довідок: 425-12-64, 425-12-66.
www.dolesko.com

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі