chrome firefox opera safari iexplorer

Корюківський історичний музей

  • Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Карла Маркса, 8
  • (04657) 2-26-98
  • 8.00-17.00, обід з 13.00 до 14.00. Вихідні: субота, неділя
  • для дорослих – 2 грн., для дітей – 1 грн. Дні відкритих дверей: 18 травня
Варто побачити: зуб та фрагмент бивня мамонта (епоха пізнього палеоліту, 40-10 тис. до н.е.); комплекс матеріалів про Корюківський цукровий завод /середина ХІХ ст./; експозицію української хати Корюківщини кінця ХІХ початку ХХ ст.; фото, архівні матеріали та панораму трагічних березневих днів 1943 року.
Про музей:

Корюківський історичний музей був створений в 1967 році як музей бойової і трудової слави. Згодом в 1992 році його було перейменовано на Корюківський історичний музей.

Тематика експозицій:
— Корюківщина з найдавніших часів до початку ХХ ст.;
— традиційні заняття та побут жителів Корюківщини;
— край у 1917—1940 рр.;
— період Великої Вітчизняної війни;
— сьогодення Корюківського район: матеріали про воїнів інтернаціоналістів; ліквідатори Чорнобильської трагедії; становлення і розвиток виробництва Корюківської фабрики технічних паперів; видатні та славетні земляки.

В музеї знаходиться туристично-інформаційний пункт, який надає туристичні інформації, консультації, пропозиції.

Особливе місце займає експозиція про майстра музичних інструментів, “українського Страдіварі”, основоположника Києво — Чернігівської бандури О.С. Корнієвського.

26 грудня

Інші дати
Народився Євген Плужник
(1898, с.Кантемирівка, нині - Росія – 1936) – український письменник, поет, драматург, перекладач. Автор поетичних збірок «Дні», «Рання осінь», «Рівновага», роману «Недуга», п»єс «Просефор Сухораб», «У дворі на передмісті»
«Але ж пливуть, минають літа... Час і горами двига. ...І сум не такий, і радість не та... І тільки незмінна книга!» (Євген Плужник)
Розгорнути
Народився Володимир Владко
(1900, м. Санкт-Петербург - 1974) - український письменник-фантаст, автор повістей "Чудесний генератор", "Позичений час", "Фіолетова загибель", збірки "12 оповідань", "Сивий капітан", "Залізний бунт" та ін.
Розгорнути