chrome firefox opera safari iexplorer

До Євро-2012 пекарі створили їстівний Львів

02 листопада 2011 о 09:47

Їстівний Львів, футбольний кед з шоколаду та квіти із сала. Над харчовими шедеврами понад сотня хлібопекарів з усією України працювала кілька місяців. До фіналу потрапили лише 17. Найкращі з них поїдуть удосконалювати майстерність до Європи.

За перемогу змагалися у чотирьох номінаціях — кращий пекар, кондитер, композиція до Євро-2012 та майстер арт-класу. Усе — щоби привернути увагу до професії та зацікавити молодь.

Кулінарія потребує репетицій — у цьому на власному досвіді переконалася Любов Дудич зі Львова. Майже півмісяця дівчина тренувалася пекти 5-ти кілограмову композицію. Львівський замок постав із солоного тіста, кафе — кондитерка змайструвала з шоколаду, дерева — з петрушки, вулиці вимостила маком. Дарма, що Любов дебютувала. Її пекарський мікс переміг.

Шоколадні символи Євро-2012 Славек та Славко — запрошують гостей до солодкої арени. Найкраще з футбольною тематикою впоралася Надія Онокало з Ніжина — вирішило журі. Щоби створити спорткомплекс жінці знадобився увесь 30-ти річний досвід.

Судили майстринь понад десяток членів журі. Виріб оцінювали за зовнішнім виглядом та смаком. На конкурс з'їхалися хлібопекарі з усієї України. У кожному куточку — свої кулінарні особливості.

Золоті призери поїдуть до Польщі та Фінляндії переймати досвід колег та ділитися власним.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути