chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні презентують «Три історії Галичини»

09 листопада 2011 о 11:26

15 — 21 листопада у Києві, Харкові, Львові, Чернівцях та Одесі відбудуться покази документального фільму «Три історії Галичини», режиссерами якого є українка Ольги ОНИШКО і ліванка Сара ФАРГАТ.

Як повідомили УНІАН організатори, у рамках показів стрічки відбуватиметься обговорення актуальних тем фільму за участю представників студентської молоді, етнічних спільнот, громадських діячів, місцевої влади та інших членів громадськості.

Творці «Трьох історій Галичини» розповідають, що у стрічці йдеться про три людських долі під час Другої світової війни на Галичині: українську, єврейську та польську. Опинившись між Гітлером і Сталіним, кожен із героїв своєї історії, ризикуючи життям, діяв згідно з обставинами, які складалися на той час.

Стрічка «Три історії Галичини» уже демонструвалася у кінотеатрах США, Канади, Німеччини, Велиокї Британії та Франції.

Покази та обговорення з відеозаписом відбуватимуться за наступним графіком:

15 листопада – Київ (кінотеатр «Кінопалац», вул. Інститутська 1, 19.00), модератор дискусій Юрій МАКАРОВ;

16 листопада – Харків (єврейський культурний центр «Бейт Дан», вул. Тобольська 46, 18.00), модератор дискусій Філіп ДИКАНЬ;

17 листопада – Львів, кінопалац «Коперник» (вул. Коперника 9, 18.00), модератор дискусій Василь РАСЕВИЧ;

18 листопада – Чернівці, кінотеатр «Чернівці» (вул. Університетська 10, 15.00), модератор дискусій Сергій ОСАДЧУК;

21 листопада – Одеса, Український клуб Одеси (вул. Катерининська 77, 14.00), модератор дискусій Діана КЛОЧКО.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути