chrome firefox opera safari iexplorer

Киянки очолили рейтинг найкрасивіших жінок світу (версія азіатського видання)

13 квітня 2012 о 10:13

Рейтинг туристичної привабливості світових міст залежно від привабливості їх мешканок склало авторитетне гонконзьке інтернет-видання Travelers Digest.

На думку азіатських фахівців, найпрекрасніші в світі жінки живуть у Києві. «Важко повірити, що подібна краса взагалі буває, — захоплюється гонконзьке видання. — Прогуляйтеся по Києву літнім днем, загляньте в Гідропарк. Там на березі Дніпра ви зможете споглядати небувалу кількість українських красунь». Крім зовнішньої привабливості, українські жінки також вкрай цікаві співрозмовниці: «Вони добре освічені і завжди готові підтримати розмову про літературу та філософії».

Почесне друге місце дісталося шведкам зі Стокгольма. «Те, що ви бачите в рекламі шведського пива, — правда. У Швеції дійсно живуть найкрасивіші жінки світу», — відзначає Travelers Digest. Саме Швеції видання віддало пальму першості в рейтингу країн з найкрасивішими жінками. Росія в ньому, до речі, знаходиться на четвертому місці, поступаючись Україні на одну позицію. А Стокгольм ще й столиця найкрасивіших чоловіків — тут росіян і зовсім не виявилося.

На третьому місці в рейтингу знаходиться Нью-Йорк. Жінки Нью-Йорка своєю красою зобов'язані культурному і етнічному різноманіттю. «Модні розумні дівчата, розкішні моделі й чарівні хіпстерки», — так експерти описали різноманіття фактур, що можна зустріти в «Великому яблуці».

Четверте і п'яте місця — Буенос-Айрес і Варна. Перше — батьківщина найкрасивіших жінок у Латинській Америці, впевнені творці рейтингу: «Сама атмосфера тут сповнена романтикою. Відвідайте це місто і зробіть собі послугу — попросіть навчити вас танцювати танго одну з найкрасивіших жінок, що ви коли-небудь побачите». Ну, а Варна — це просто райський куточок в Європі з теплим морем і мальовничими пейзажами. «Тутешні дівчата схожі на киянок і росіянок. Також часто високі, такі ж блакитноокі», — відзначають експерти. Але все ж мешканок болгарської Варни вони поставили вище росіянок.

«Усім тим, хто вихований на стереотипах часів холодної війни і впевнений, що росіянки нудні і невиразні: відвідайте Москву і ви впевнитеся в зворотному. "Високі блондинки, брюнетки. Блакитноокі богині», — такими виданню представилися жительки російської столиці. При цьому експерти відзначають, що на відміну від киянок, з москвичками не так легко заговорити.

Слідом за Москвою в десятку міст з найкрасивішими мешканками входять Тель-Авів («тільки уявіть, яка екзотика: темне волосся і зелені очі!»), Амстердам («вільно мислячі лібералка з хорошою освітою, які до того ж люблять повеселитися») і Сеул («всім чоловікам подобаються азіатки, це майже науковий факт»).

Замикає рейтинг Монреаль. Краса місцевих жінок — це бонус до європейської атмосфери цього міста, його розвиненої економіки і цікавого нічного життя, зазначають експерти: «До того ж, тут говорять на найсексуальнішій мові — французькій».

23 січня

Інші дати
Народився Богдан Ханенко
(1848, с.Лотоки Чернігівська область – 1917) – промисловець, колекціонер, меценат. Відіграв важливу роль у створенні Київського художньо-промислового та наукового музею.
Розгорнути