chrome firefox opera safari iexplorer

Більше 200 млн грн, зібраних на Дитячу лікарню майбутнього, вже витратили

21 травня 2012 о 20:53

З 262 млн. гривень, зібраних в 2008 році, на рахунках Дитячої лікарні майбутнього залишилося близько 60 млн. Про це пише ZIK з посиланням на ТСН.

За інформацією видання, більш як 100 млн з’їла інфляція. 75 мільйонів гривень за шість років пішло на зарплати працівникам, промоакції, брошури, диски, проект лікарні.

«У мене зарплата – 13 тисяч гривень. Я можу надати офіційну довідку. Скільки йде у місяць на утримання фонду? Менш як 100 тисяч гривень», – розповів голова правління благодійного фонду Дитяча лікарня майбутнього Олександр Максимчук.

«Об’єкт державний, але за всі роки існування цього проекту ні копійки з бюджету витрачено на цей проект не було. Ми вважаємо, що фонд виконав усі свої зобов’язання, які він брав перед державою», – стверджує Максимчук.

Разом з тим із залишками грошей на рахунку фонд розлучатися не хоче. Максимчук проти того, щоб віддати залишки на благодійних рахунках, наприклад, на іншу лікарню, або хворим дітям персонально.

У фонді заявили, що готові допомогти державі завершити будівництво, але не віддати зібрані гроші.

Нагадаємо, в 2009 році «Лікарню майбутнього» почали будувати за ініціативою тодішньої першої леді Катерини Ющенко. Кошти на реалізацію проекту збирали через масштабний телемарафон усією країною.

Станом на 1 жовтня 2011 року на рахунках фонду в Укрексімбанку було 72,206 млн гривень від 147,201 млн грн, які надійшли на рахунки фонду з початку кампанії зі збору грошей.

У листопаді минулого року стало відомо, що держава не буде добудовувати цю лікарню, після чого лідер Комуністичної партії Петро Симоненко закликав провести трибунал над екс-президентом Віктором Ющенком за організацію афери навколо «Лікарні майбутнього».

Розділи: Суспільство

18 березня

Інші дати
День працівника податкової та митної справи України
Свято встановлено указом Президента України від 11 жовтня 2013 року на заміну Дня митної служби України (25 червня) та Дня працівника державної податкової служби України (2 липня).
Розгорнути
Народився Федір Муравченко
(1929, с. Запоріжжя-Грудовате Дніпропетровська область – 2010) – головний конструктор Запорізького машинобудівного конструкторського бюро «Прогрес», доктор технічних наук, академік. Герой України. Брав участь у створенні понад 50 типів і модифікацій авіадвигунів.
Розгорнути