chrome firefox opera safari iexplorer

До України на чемпіонат світу приїдуть кінологи–рятувальники з 15 країн

05 вересня 2012 о 11:40

Двадцять команд із п’ятнадцяти країн світу наприкінці вересня приїдуть до Ромен, аби взяти участь у XVIII Чемпіонаті світу рятувальних кінологічних розрахунків.

«Україна молода» розповідала раніше, як кінологи Роменського спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України вибороли право проведення таких змагань в Україні. Тепер це право потрібно буде захистити вдома. Звичайно, на успішне проведення заходу працюють усі організатори — Міністерство надзвичайних ситуацій України, Міжнародна організація рятувальних собак (IRO) та Кінологічна спілка України. Та найбільше, певно ж, хвилюються саме в Роменському центрі, що є базою чемпіонату.

Утiм їхній майданчик вартий таких змагань. На навчально–тактичному полігоні є два навчальних стадіони, два техногенних завали, ліси та слідові поля… Тобто собакам та провідникам буде де виявити свої якості. А ще, звичайно, отримати міжнародні сертифікати. Для цього й з’їдуться кінологи та їхні вихованці з Аргентини, Кореї, Іспанії, Німеччини, Польщі, Росії, Нідерландів, Угорщини, Словаччини... Принаймні таке представництво очікують організатори. Звісно, будуть показувати свою виучку й українці.

Наприклад, Центр у Ромнах має у своєму активі 25 племінних, 15 пошукових та трьох мінно–пошукових собак, розповідає начальник Центру Сергій Біляєв. — Кінологічний центр у селі Гаї Роменського району був створений у 2007 році. За цей невеликий проміжок часу він вийшов на міжнародний рівень, ставши членом інтернаціональної організації пошуково–рятувальних собак IRO. На території  навчального тренувального полігону неодноразово проводилися   всеукраїнські змагання пошуково–рятувальних собак, а також щорічні атестації фахівцями Міжнародної організації IRO».

Усі роботи з підготовки до міжнародних змагань, стверджує Сергій Біляєв, завершуються й майданчики будуть готові до чемпіонату. Головне ж, вони відповідають європейським нормам.

Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути