chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Софії Київської знову розгорівся скандал

20 лютого 2013 о 17:06

Вищий господарський суд скасував рішення і відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

«Вищий госпсуд все скасував і відправив на новий розгляд у самий низ — знову у Госпсуд Києва», — повідомив Пузанов.

За його словами, водночас Вищий госпсуд залишив у силі ухвалу, згідно з якою проведення будівельних робіт на вулиці Гончара заборонене до завершення судових розглядів.

Як повідомлялося, у кінці 2012 року Апеляційний господарський суд Києва залишив у силі рішення Господарського суду, тим самим підтвердивши визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника Софія Київська.

Пузанов раніше зазначив, що у випадку позитивного для міста рішення Вищого госпсуду, влада має намір повернутися до планів про знесення даного житлового комплексу.

У квітні 2012 року Госпсуд Києва визнав недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки на вулиці Гончара, 17-23 біля Софії Київської.

Суд також визнав недійсним державний акт права власності на земельну ділянку та визнав відсутність у компанії ТОВ Інвестиційно-будівельна група права власності на зазначену земельну ділянку і права користування нею.

Крім того, у грудні 2011м року Госпсуд заборонив будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара.

22 листопада Окружний адмінсуд Києва своїм визначенням призупинив ТОВ Інвестиційно-будівельна група право проводити будівельні та пошукові роботи за згаданою адресою на час розгляду справи по суті.

У травні 2010 року Київрада зобов'язала компанію Інвестиційно-будівельна група зупинити будівництво на цій ділянці.

Інвестиційно-будівельна група займається будівництвом житлового комплексу із приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом на вулиці Гончара, 17-23.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути