chrome firefox opera safari iexplorer

Українські фехтувальниці вибороли «золото»

13 серпня 2013 о 11:01

Українські шаблістки виграли золото Чемпіонату світу з фехтування у Будапешті.

У Будапешті завершився Чемпіонат світу з фехтування, де в останній день золоту медаль в командному турнірі з жіночої шаблі виграла збірна України. Як повідомляє офіційний сайт змагань, у складі команди виступали Ольга Харлан, Галина Пундик, Аліна Комащук і Олена Вороніна. У фіналі українки одним уколом подолали чинних чемпіонок — росіянок – 45:44. Переможну точку поставила Харлан. Жіноча збірна України стала двократним чемпіоном світу.

Раніше українки були першими у 2009 році в Анталії. Лідер збірної Харлан стала триразовою чемпіонкою світу, завоювавши напередодні особисте золото. На шляху до нагород найвищої гідності українки перемогли по черзі збірні Казахстану (45:20), Китаю (45:31) та Італії (45:34). У матчі за бронзу збірна США подолала суперниць з Італії — 45:30.

За підсумками чемпіонату в загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце, завоювавши чотири медалі – дві золоті, одну срібну і одну бронзову. Перемогла команда Росії (3-5-3), другими стали італійці (3-0-3), четвертими – естонці (2-0-0). За загальним числом нагород лідери: Росія (11), Італія (6) і Україна (4). Окрім золота Харлан в особистій першості і в команді, срібло виграла команда шпажистів — Богдан Нікишин, Дмитро Карюченко, Віталій Медведєв і Анатолій Герей, а бронза — в активі рапіриста Ростислава Герцика.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути