chrome firefox opera safari iexplorer

У Gmail стало можливо написати листа, не знаючи адреси одержувача

10 січня 2014 о 11:36

Компанія Google дозволила користувачам свого поштового сервісу Gmail надсилати листи людям, електронні адреси яких їм невідомі. Про нововведення розповідають у блозі Google, пише DT.UA.

Інформація про поштову адресу запозичується з соціальної мережі Google+. Аби надіслати листа, треба ввести у поле Одержувач ім'я людини. Якщо людина зареєстрована в Google+, вона отримає послання.

Незважаючи на те, що лист піде за адресою, e-mail одержувача для відправника залишиться прихованим. Його буде «розсекречено» лише в тому випадку, якщо людина відповість на лист.

Якщо користувач соцмережі Google не хоче, щоб йому надсилали листи люди, які не знають його адреси, він може вказати це в розділі «Налаштування» у Gmail, в розділі «Надсилати листи Google+».

Gmail передбачає чотири рівні приватності. Можна дозволити надсилали листи всім людям, тільки друзям і друзям друзів, тільки друзям і нікому. За замовчуванням включено перший варіант.

Таким чином, для надсилання листа через Gmail на незнайому адресу необхідно, щоб було дотримано три умови: потрібно знати ім'я адресата, адресат повинен бути зареєстрований в Google+, і адресат повинен дозволити надсилання листів через соцмережу на свою скриньку.

Google, окрім цього, допрацювала сервіс «Категорії» у Gmail. Надіслані через Google+ листи від людей, доданих до «кола», тепер надходять в категорію «Важливі», а листи від людей поза «колами» — в категорію «Соцмережі».

Google+ почала роботу влітку 2011 року. Соцмережа використовується у ролі інструменту авторизації на інших сервісах Google: до неї, зокрема, «прив'язана» система коментування на відеохостингу YouTube.

Розділи: Суспільство

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути