chrome firefox opera safari iexplorer

Власники київських маршруток незаконно піднімають ціни на проїзд

13 жовтня 2014 о 10:09
kiev.unian.ua

У Києві знову дорожчає проїзд у маршрутках. Ціна на проїзд в автобусі №192 (від ст. м «Петрівка» — вул. Милославська) зросла з 3,5 грн до 4 грн.

Про це повідомляє Сегодня. 

«Їхав у 192-й маршрутці минулої п'ятниці, заплатив 3,5 грн. При мені водій клеїв оголошення в салоні, що проїзд буде вже 4 грн. Знайомий їхав в той же день, годині о сьомій вечора, розповів, що вже проїзд подорожчав на 50 копійок», — розповів киянин Юрій Поап.

На його думку, таке підвищення проїзду необґрунтоване, адже сам маршрут короткий — 11 км. «Ціни піднімаються, а комфорт в маршрутках — ні», — скаржиться Юрій. 

За словами експертів, перевізнику довелося підняти ціни на 192-му маршруті через маленький пасажиропотік. «Маршрутки їздять напівпорожні, і якщо перевізник не підняв ціну на проїзд, то сам маршрут довелося б закрити. Адже дизпаливо і бензин дорожчають з кожним днем», — пояснив нам власник одного з автопарків Микола Бацан. 

Крім того, ще чотири перевізника подали документи в департамент транспорту КМДА з проханням підняти вартість проїзду до 4 грн. 

«Те, що перевізники самовільно піднімають тарифи — незаконно. Дозвіл вони зобов'язані отримати в департаменті транспорту, а з 192-му маршруту такого рішення не було. Наскільки я знаю, ще на чотирьох столичних маршрутах хотіли підняти тарифи до 4 грн, але дозволу так і не отримали», — розповів начальник служби комунальних перевезень КМДА Сергій Савтир. 

Він пообіцяв, що його підлеглі перевірять інформацію про законність підвищення вартості проїзду в маршрутках і якщо виявлять порушення, на власників маршруток буде складено припис. 

«При проведенні конкурсу на сто столичних маршрутів, який стартує у цьому місяці, це буде враховуватися», — говорить Савтырь.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

24 липня

Інші дати
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі