chrome firefox opera safari iexplorer

В мережі з`явилась літературна мапа України

19 листопада 2015 о 12:00

На базі ресурсу Licentr розпочала роботу «Українська літературна мапа». Спеціалізований розділ представляє собою онлайн-каталог організацій та культурних установ, ініціативних груп та творчих спілок, що займаються літературними проектами в Україні. До розміщення інформації у Каталозі автори розробки також запрошують локації для проведення літературних заходів та ЗМІ, що пишуть про літературу та культуру.

Платформа створена задля зручності пошуку партнерів та сприяння налагодження співпраці між інституціями, що займаються реалізацією культурних проектів та промоцією літератури в Україні. Відкриті до співпраці організації, локації та ЗМІ можуть самостійно додати себе до онлайн-каталогу.

Розділи каталогу включають:

«Організації» — державні організації, закордонні культурні центри в Україні, громадські організації, ініціативні групи, творчі спілки, фестивалі, конкурси, видавництва, фонди;
- «Локації» — арт-кав'ярні, бібліотеки, вільні простори, галереї, кінозали, клуби, книгарні, концертні зали, музеї, театри, хаби, інші простори;
«ЗМІ» — друковані ЗМІ, онлайн-платформи, телебачення, радіо, журналісти.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути