chrome firefox opera safari iexplorer

В мережі з’явилась карта будинків Києва за роком їх будівництва

20 березня 2015 о 11:58

В інтернеті з’явилась карта Києва, на яку наносять будинки міста залежно від року їх будівництва. Авторами проекту на основі OpenStreetMap стали студенти КПІ Вадим Скляров та Влад Герасименко.

За словами Вадима, він загорівся ідеєю створити таку карту після того, як побачив аналогічний проект для Амстердама: всі будинки міста були забарвлені у різні кольори в залежності від того, коли вони були побудовані. Вадим почав шукати інформацію про дати створення київських будівель в інтернеті.

Amsterdam

Карта Амстердаму

BrooklynIm

Карта Брукліну

Такі проекти дають змогу краще зрозуміти місто, побачити історію його розбудови

Зараз силами хлопців нанесено інформацію про 8 тисяч будинків Києва. Це 10% від всієї кількості будівель у столиці, тож попереду ще чимало роботи. У планах – зробити аналіз і візуалізацію зібраних даних, а також створити карту, де кожен міг би вказати рік будівництва свого будинку.

Джерело: Inspired
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути