chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні вперше пройде конкурс піаністів імені Дмитра Шостаковича

14 січня 2016 о 11:00

Перший міжнародний фортепіанний конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича відбудеться у Дніпропетровській консерваторії імені Глінки з 16 до 19 лютого.

У конкурсі зможуть взяти участь піаністи віком з 18 до 32 років з різних країн світу. Він проходитиме за підтримки сім’ї Шостаковича. Призовий фонд конкурсу складає 5300 доларів.

«Ми вже отримали багато заявок з різних країн світу, в тому числі з Австралії, Китаю та Австрії. Наш конкурс буде проходити у два тури. Фіналісти, які гратимуть у другому турі, зможуть виконати твір Шостаковича для камерного ансамблю. Як правило, жоден конкурс не дає такої можливості. Окрім цього, ми раді, що другом нашого конкурсу є Георгій Шостакович – племінник Дмитра Шостаковича», — розповіла Cultprostir Президент фортепіанного конкурсу DSCH Наталя Золотарьова.

До складу міжнародного журі увійшли всесвітньо відомі музиканти. Серед них: Андрій Писарєв, який є деканом Московської державної консерваторії імені Чайковського, Інеса Синкевич, яка працює у Манхеттенській школі музики в Нью-Йорку, Варвара Непомняща з Гамбурзької вищої школи музики і театру, Кадзукі Нісімон – володар премій багатьох престижних світових конкурсів, а також відомий український піаніст Антоній Баришевський, який переміг в міжнародному конкурсі Рубінштейна.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути