chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська відкрита командна олімпіада серед студентів

Дата події:15-17 квітня 2011 р.
Місце події:Київ
Більше про подію:

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» разом із підприємством «Open System» організовують проведення XI туру Всеукраїнської відкритої командної олімпіади серед студентів, які вивчають програмування для мікропроцесорів.

Мета Олімпіади – популяризація та пропаганда такого виду трудової діяльності, як розробка мікропроцесорних пристроїв різного призначення, набуття досвіду практичної роботи з програмування мікроконтролерів, поліпшення навичок роботи в команді.

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів України взяти участь в Олімпіаді.

Командам пропонується вирішити визначену кількість завдань із використанням навчально-лабораторного стенду.

Склад команди – по 2 учасники. Строк подачі заявок – до 14 квітня 2011 р. включно.

Цьогоріч формат Олімпіади буде розширено, і пропонується реалізувати таке завдання: створити інтелектуальний танк-міношукач.

Танк рухається полем монет-мін. Але його маршрут повинен проходити тільки по гривневих копійчаних монетах. У нього вмонтовано рухливий хобот-міношукач (сервопривід із міношукачем). Загальний напрям фінішу задає один світлодіод, що блимає із заданою частотністю. Питання та пропозиції для остаточного варіанту завдання можна залишати на форумі Олімпіади за цією адресою.

Переможці Олімпіади будуть нагороджені цінними призами, грамотами та дипломами.

Додаткова інформація – тут.

Скачати анкету для реєстрації.

 

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути