chrome firefox opera safari iexplorer

Карпатський регіон потребує нової стратегії розвитку оздоровлення та відпочинку

20 вересня 2010 о 12:16

17 серпня Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко в ході робочої поїздки на Закарпаття зазначив, що Карпатський регіон потребує нової стратегії розвитку оздоровлення та відпочинку.
 
На його переконання, розробка нової стратегії «зумовлена як обставинами хаотичності забудови багатьох готелів в різних регіонах України, так і кліматичними змінами, що відбуваються в Україні і світі в цілому».
 
«Так, Закарпатський регіон, зокрема, мусив би активніше працювати для розвитку інфраструктури, спрямованої як на оздоровлення, так і на відпочинок, — наголосив Заступник Голови Верховної Ради. — Підвищення температурного режиму, за прогнозами фахівців, що може характеризувати найближчі роки клімат як в Україні, так і за її межами, безумовно збільшить попит на такі об´єкти, кількість відпочиваючих як українців, так і іноземців, буде неухильно зростати».
 
За словами М.Томенка, Верховна Рада України зацікавлена у здійсненні подібних проектів і підтримає на рівні участі та відповідних рішень ідею проведення Міжнародної практичної конференції на тему: «Сталий розвиток Карпатського та інших гірських регіонів Європи», яка запланована на 8-10 вересня в м. Ужгороді. «Парламент візьме участь в ухваленні рішень на підставі пропозицій учасників конференції», — запевнив він журналістів в ході прес-конференції.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути