chrome firefox opera safari iexplorer

Карпатський регіон потребує нової стратегії розвитку оздоровлення та відпочинку

20 вересня 2010 о 12:16

17 серпня Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко в ході робочої поїздки на Закарпаття зазначив, що Карпатський регіон потребує нової стратегії розвитку оздоровлення та відпочинку.
 
На його переконання, розробка нової стратегії «зумовлена як обставинами хаотичності забудови багатьох готелів в різних регіонах України, так і кліматичними змінами, що відбуваються в Україні і світі в цілому».
 
«Так, Закарпатський регіон, зокрема, мусив би активніше працювати для розвитку інфраструктури, спрямованої як на оздоровлення, так і на відпочинок, — наголосив Заступник Голови Верховної Ради. — Підвищення температурного режиму, за прогнозами фахівців, що може характеризувати найближчі роки клімат як в Україні, так і за її межами, безумовно збільшить попит на такі об´єкти, кількість відпочиваючих як українців, так і іноземців, буде неухильно зростати».
 
За словами М.Томенка, Верховна Рада України зацікавлена у здійсненні подібних проектів і підтримає на рівні участі та відповідних рішень ідею проведення Міжнародної практичної конференції на тему: «Сталий розвиток Карпатського та інших гірських регіонів Європи», яка запланована на 8-10 вересня в м. Ужгороді. «Парламент візьме участь в ухваленні рішень на підставі пропозицій учасників конференції», — запевнив він журналістів в ході прес-конференції.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути