chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з’явився дитячий телеканал Disney

17 жовтня 2010 о 10:35

The Walt Disney Company почала місцеве мовлення в Україні телеканалу Disney. Дитячі програми транслюватимуться як українською, так і російською мовою.

Канал орієнтований на дві різні цільові аудиторії: малюки 2-7 років і діти 6-14 років та їхні батьки. Завдяки цьому частка дорослої аудиторії досягає в різних країнах 44-53%, що дозволяє бути одним з лідерів серед тематичних каналів, а в окремих країнах посідає друге-третє місця серед всієї телевізійної сітки, повідомив віце-президент і генеральний директор каналів Disney в регіоні Центральна і Східна Європа (ЦСЄ) Мачей Брав.

За його словами, станом на липень цього року в усіх країнах регіону, де представлений канал Disney, зокрема, Чехія, Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія, він є найпопулярнішим дитячим каналом, хоча в деяких країнах стартував лише у вересні 2009 року.

«Основна (бізнес) модель — платне телебачення через кабельних та супутникових операторів, але, у міру розвитку, будемо розглядати й інші варіанти отримання прибутку», — сказав Брав.

Він наголосив, що канал Disney буде повністю адаптований для українського ринку. Брав уточнив, що в ході дослідження телеаудиторії, спілкування з операторами і бізнес-партнерами компанія встановила, що реаліями України є її двомовність, тому програми йтимуть як українською, так і російською, але пріоритетною залишається все ж українська мова.

Він допустив, що з просуванням каналу крім дубляжу можливе й інше співробітництво з українськими компаніями з виробництва телепродукції. Як приклад він навів Польщу, де канал Disney стартував у 2006 році, в якій у цьому році завершилися зйомки 40-серійного серіалу, який став повністю польським продуктом. «Можна не тільки локалізувати глобальний продукт, а й глобалізувати локальний — все можливо», — зазначив Брав.

Генеральний менеджер The Walt Disney Company у ЦСЄ Катаржина Вестермарк зазначила, що Україна спочатку входила до числа пріоритетів компанії, як тільки було ухвалено рішення про створення підрозділу ЦСЄ зі штаб-квартирою у Варшаві. За її словами, запуск каналу Disney — це лише перші кроки The Walt Disney Company в Україні. Зокрема, компанія вже почала просувати ліцензійний бізнес у виданні журналів і споживчих товарів.

«Обсяг інвестицій, який у даний час вкладається в Україні, дуже й дуже великий», — наголосила Вестермарк, однак не уточнила конкретних цифр, пославшись на корпоративну політику компанії.

До відома
У даний час Disney мовить 94 каналами в 169 країнах світу 33 мовами. У ЦСЄ канали, які використовують бренд Disney, дивляться 15 мільйонів ТВ-господарств. В Україні до серпня цього року транслювався канал Jetix (раніше — Fox Kids), що належав The Walt Disney Company.

У серпні Disney Channel був запущений у Росії.

The Walt Disney Company (TWDC) є одним з лідерів індустрії розваг і представлена п'ятьма бізнес-секторами: медіа-мережі, парки і курорти, студії, споживчі товари та інтерактивні розваги.

Матеріал з сайту http://ua.korrespondent.net

20 лютого

Інші дати
Ганна Затиркевич-Карпинська
1855 – українська актриса, майстер характерних і комедійних образів. Ролі: Риндичиха («По ревізії» М. Кропивницького), Ганна («Безталанна» І. Карпенка-Карого), Лимериха («Лимерівна» Панаса Мирного).
Розгорнути
Народився Василь Барвінський
(1888, м. Тернопіль - 1963) - український композитор, піаніст, музикознавець, педагог, музичний критик, диригент.
Розгорнути
Народився Лев Ревуцький
(1889, с.Іржавець Полтавська область - 1977) - український композитор, педагог, музичний і громадський діяч. Автор кантати-поеми «Хустина», «Ода пісні», «Зима», «Монологу Тараса Бульби».
Розгорнути
Народилася Марія Пригара
(1908, м. Москва - 1983) - українська письменниця, перекладачка. Авторка поетичних і прозових книжок для дітей.: збірки оповідань за мотивами українських народних дум "Козак Голота", повісті "Михайлик - джура козацький", творів у 2-х томах та інше.
Розгорнути
Народився Улас Самчук
(1905, с.Дермань, Волинська область – 1987) - український письменник, журналіст і публіцист, громадський діяч.
«Розбудова України і організація українського народу – ось основні гасла нашого часу. Не якісь старі порахунки, нікчемне амбіціонерське розбиття, не групова закукуріченість… І не отаманщина. А солідарна, творча будуюча і організуюча праця. Праця всього народу, праця кожної творчої одиниці» (Улас Самчук)
Розгорнути