chrome firefox opera safari iexplorer

Складено рейтинг найвищих зарплат України

09 лютого 2011 о 15:53

Кадровий портал «HeadHunter Україна» склав рейтинг найбільш високих зарплат у січні.

Минулого місяця, як і протягом усього 2010 року, найбільш високооплачуваними залишаються генеральні директори. 

Якщо за підсумками минулого року середня зарплата по цій позиції становила 40 тис. грн, то в першому місяці 2011 року вона становить близько 50 тис. грн.

Як повідомляє портал «Дело», до списку лідерів топ-10 високооплачуваних професій потрапили ІТ-директори і директори з персоналу із зарплатами 25 і 20 тис. грн відповідно.

З початком нового року зросли зарплати найбільш дефіцитних ІТ-фахівців. Українські компанії готові платити C++ і PHP-девелоперам в середньому 15 і 9 тис. грн на місяць відповідно. Для порівняння, у минулому році середня зарплата на позиції C++ developer становила 13,6 тис. грн, а PHP-шників — 7,5 тис. грн.

У січні зменшилася середня зарплатна пропозиція для фінансових директорів. Якщо за підсумками 2010 року вони заробляли 25 тис. грн, то зараз їм пропонують майже вдвічі менше — 15 тис. грн. Зарплати бренд-менеджерів залишилися без змін — в середньому 8 тис. грн.

Як зазначають експерти HeadHunter, українські компанії вважають за краще не афішувати свої зарплатні пропозиції на сайтах з працевлаштування.

В Україні лише 20% роботодавців публікують пропозиції по заробітній платі. Для порівняння, у Росії цей показник становить 60%, а у Великобританії — 90%.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути