chrome firefox opera safari iexplorer

Китай позичив гроші на інфраструктуру Київщини

19 квітня 2011 о 09:25

Україна 18 квітня підписала з Експортно-імпортним банком Китаю угоду про залучення кредиту в розмірі 2 млрд. доларів для будівництва інфраструктурних об'єктів в Київській області.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами («Укрнацпроект»).

Зокрема, за рахунок цих коштів фінансуватиметься будівництво нової окружної дороги навколо Києва, зазначається у повідомленні.

У прес-службі уточнили, що ця сума не передбачає виділення коштів на будівництво залізничної гілки між Києвом і державним міжнародним аеропортом «Бориспіль» («Повітряний експрес»), щодо якого підписана окрема угода.

При цьому в «Укрнацпроекті» не уточнили, який обсяг коштів залучений на реалізацію проекту «Повітряний експрес».

«Вважаю за необхідне зазначити, що підписання цієї угоди є знаковою подією, оскільки відкриває Україні двері до фінансування інших національних проектів, про що був підписаний меморандум на загальну суму 10 млрд. доларів. Ці кошти не вимагають обов'язкових державних гарантій», — цитує прес-служба главу «Укрнацпроекта» Владислава Каськіва.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі