chrome firefox opera safari iexplorer

У путівнику Lonely Planet Львів – напрямок №1 для туристів

13 травня 2011 о 09:06

Всесвітньовідома компанія Lonely Planet, що з 1972 року випускає путівники по країнах та містах світу, цього тижня випустила оновлене видання путівника про Україну.

Як повідомлялося, влітку 2010 року в Україні, і у Львові зокрема, перебували редактори Lonely Planet, збираючи інформацію для третього видання. Зокрема, у Львові три дні працював Марк Ді Дука.

За словами Марка Ді Дуки, він намагався в українському путівнику показати Львів якнайкраще. «Як на мене, Львів – це напрямок №1 для західних туристів. Я, зокрема, акцентував на чудових львівських кнайпах й таких пам’ятках як Личаківський цвинтар та великій кількості церков», – розповів у ексклюзивному коментарі відповідальний редактор туристичного путівника Lonely Planet Марк Ді Дука.

Натомість проведення у Львові ЄВРО-2012 згадано побіжно. «Ми включили згадку про Євро-2012, проте книжка розрахована й на читачів після цієї події, тому багато написати ми не могли», – зазначив Ді Дука.

Путівник написаний англійською мовою та містить 292 сторінки. Вартість нового путівника – 16 фунтів, що становить близько 210 гривень.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути