chrome firefox opera safari iexplorer

У Севастополі невідомі залили фарбою прапор України

04 липня 2011 о 19:30

У головній бухті Севастополя на Інженерному мисі на Північній стороні невідомі залили фарбою зображення-графіті державного прапора України. Подія сталася 3 липня у День флоту України.

Як відомо, на Інженерному мисі громадські організації по черзі малюють державні та військово-морські прапори Росії та Україні.

За словами художника Дмитра Бєлоцерковця, який брав участь у створенні зображення українського прапору, «цей акт вандалізму був сприйнятий з жалем».

«Вважається, що фашистські настрої в сепаратистських організаціях на кшталт „Русского Блока“, якраз і провокують суспільство до конфлікту і до таких от ситуацій», — сказав він.

Він також додав, що те, що сталося, — це крок боягузтва, оскільки він зроблений анонімно.

«Якщо у людей немає сил брати на себе відповідальність за вчинок, то такі люди не гідні навіть своїх нікчемних ідей», — додав він.

Бєлоцерковський зазначив, що державний прапор буде відновлено.

Як повідомлялося раніше, у Києві масово почали знімати і красти державні прапори. Тільки у Подільському районі Києва невідомі викрали понад півсотні прапорів України, вивішених на честь Дня Конституції.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути