chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні 70-річний ювілей святкує Роман Лубківський

10 серпня 2011 о 11:11

ЗІК привітав ювіляра і запитав, з яким настроєм він зустрічає своє 70-річчя.

«Настрій такий, що ще хочеться щось зробити, написати і опублікувати і так далі. Колись, як мене в черговий раз було звільнено з роботи, всі питали, які у мене наміри, відповідь була така – моя робота ходить зі мною. Настрій у мене такий, що моя робота завжди була зі мною. Це найкраще, що тільки може бути. Моя творчість стосується відновлення чи повернення втраченого і будування нормальних людських взаємин між людьми у нашому народі і з цивілізованими людьми у світі», – сказав Роман Лубківський.

Ювіляр повідомив, що вже отримав дуже багато привітань від знайомих, друзів, близьких та читачів. Сьогодні надійшла телеграма з Білорусі, від ректора ЛНУ ім... І.Франка.

«Напевно, сьогодні будуть якісь знаки уваги від влади. Але мені важливо не так якісь спеціальні значимі речі, які висловлюються офіційно, мені краще, коли люди вітають, знаючи мене і моє скромне ім’я», – зауважив Роман Лубківський.

Письменник повідомив, що урочистостей з нагоди його ювілею не буде. «Я не роблю урочистостей. Сьогодні відбудеться товариська зустріч. Завтра буде зустріч з творчими людьми, знайомими і друзями поза межами Львова», – зазначив Лубківський.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути