chrome firefox opera safari iexplorer

Україна назавжди лишиться в літньому часі

20 вересня 2011 о 16:22

Верховна Рада ухвалила постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України».

Даною постановою передбачено установити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Рада доручила Кабінету Міністрів визначити порядок вирахування часу відповідно до постанови, згідно з якою в Україні фіксується час, установлений з 27 березня 2011 року (під час останнього переходу на літній час).

Таким чином постановою відмінено щорічне переведення годинників на зимовий та літній час. За дану постанову голосували фракції та групи, які входять до парламентської більшості.

Нагадаємо, на початку червня 2011 року президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому.

В Україні проект постанови щодо відміни переходу на зимовий та літній час був поданий у Верховну раду на початку квітня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути