chrome firefox opera safari iexplorer

З наступного року театри продаватимуть квитки онлайн

14 грудня 2011 о 12:21
У Міністерстві культури планують впровадити в наступному році систему електронних квитків для національних театрів.

Поки даний проект експериментальний, уточнив міністр кульутри Михайло Кулиняк і підкреслив, що перед Євро-2012 необхідно надати людям можливість купувати квитки через інтернет, пише у середу газета «Коммерсант».

У прес-службі Мінкультури повідомили, що поки невідомо, яка компанія буде реалізовувати проект, суму інвестицій також не назвали: «Це буде повністю інвестиційний проект. Фінансувати його буде бізнес».

Зараз квитки в спеціалізованих інтернет-агентствах та мережах театральних кас продаються квотовано – у кожного продавця є їх певна кількість. Згідно з проектом Мінкультури, людина зможе придбати квиток онлайн і самостійно роздрукувати його. Штрихкод на ньому буде зареєстрований в системі, а при вході в театр – зчитуватися спеціальними сканерами.

«Електронна система працює майже в усіх європейських країнах. Думаю, що і у нас вона приживеться», – сказав Михайло Кулиняк.

Гендиректор Національного академічного драматичного театру ім. Франка Михайло Захаревич повідомив, що експеримент з продажу електронних квитків почнеться 1 лютого.

«Зараз ми впритул підійшли до підписання відповідних угод», – зазначив він.

У тестовому режимі вони будуть реалізовуватися в театрі ім. Франка, Театрі російської драми ім. Лесі Українки та Національній опері Україні.

«Продаж квитків буде доступний на сайтах цих театрів та на сайті „Культура України“ – це ще один проект Мінкультури», – уточнили в прес-службі міністерства.

Михайло Захаревич розповів, що експеримент буде тривати півроку. Потім у міністерстві проаналізують його результати і, якщо це буде доцільно, впровадять проект в інших театрах в Києві та областях.

«Незважаючи на введення системи продажів електронних квитків, у касах театрів їх також можна буде купити», — пояснив Захаревич. Він запевнив, що вартість електронного квитка не відрізнятиметься від звичайного.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути