chrome firefox opera safari iexplorer

З Нового року квитки на поїзд знову продаватимуть за паспортами

02 листопада 2012 о 14:13

«Укрзалізниця» з 1 січня 2013 року повернеться до продажу іменних квитків на потяги за паспортами з метою запобігання спекуляціям.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства інфраструктури, про це сьогодні заявив журналістам віце-прем'єр-міністр України — міністр інфраструктури Борис Колесніков. 

«З 1 січня ми вводимо продаж іменних квитків, тому що скарг на спекулянтів все більше і більше. «Укрзалізниця» та Мінінфраструктури отримують тисячі листів від пасажирів, які звертаються з проханням впровадити іменні квитки», — сказав віце-прем’єр.

Крім того, як повідомив Б.Колесніков, зафіксовані факти спекуляцій з боку самих працівників залізниць: касирів та провідників.

«Ми перевірили один поїзд, і зі 120 пасажирів 90 були без квитків. Залізниця працює для пасажирів, тому жодної спекуляції бути не може. Це головне», — наголосив віце-прем'єр-міністр.

Б.Колесніков повідомив, що придбати квиток на поїзд можна буде за наявності документа, який засвідчує особу (внутрішній або закордонний паспорт, посвідчення водія, військовий квиток, студентський квиток тощо).

Нагадаємо, «Укрзалізниця» скасувала продаж квитків за паспортами чи іншими документами, що засвідчують особу, в листопаді 2007 року.

Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути