chrome firefox opera safari iexplorer

За несплачений штраф водії віддадуть власне авто

09 грудня 2011 о 09:22

Водії можуть залишитися без своїх авто мінімум на три дні у разі, якщо мали чи мають штраф або ж борги. За цей час правоохоронці мають перевірити вашу невинуватість.

Однак чесний перед законом водій може не дорахуватися грошей у гаманці, йдеться у сюжеті ТСН.

Недосвідчені водії стають заручниками ситуації. Наприклад, водій має сплатити штраф або ж сплатити якийсь борг. Платить або ж оскаржує рішення через суд. Натомість виконавча служба від суду, банку чи ДАІ цієї інформації не отримує. Як наслідок — авто потрапляє в міліцейське орієнтування, а далі – достатньо потрапити «на очі» пристрою «Рубіж».

Якщо ж ваше авто опинилося у розшуку, і зупинили вас біля «Борисполя», то доведеться ще й розщедритися, адже машину направляють на приватний штрафмайданчик у Борисполі за ціною 200 грн за добу. А за три дні перевірки набігає вже 600 гривен.

Як розповів один із водіїв, на дорозі кермувальник ще може оскаржити рішення, або попроситися на державний штрафмайданчик із тарифом по 10 гривень за день. А от в аеропорту – або погоджується або дає хабара.

У ДАІ запевнили, що з'ясовують, чи законно платили за стоянку «не винні». А от у затриманні авто проблеми не бачать.

У базі розшуку, мовляв, лише ті машини, за якими є постанови державних органів. Якщо міліціонер їх не зупиняє – це порушення закону.

Водночас, визнають, у розшуку інколи й справді опиняються «не винні» водії. Щоправда, маючи на руках постанову з мокрою печаткою, кермувальник може оскаржити затримання. Та поки що скарг від автомобілістів не надходило.

А от систему «Рубіж» і надалі використовуватимуть. Завдяки їй спіймали 700 автоборжників. Для порівняння, без допомоги техніки інспектори зловили лише 200.

У планах правоохоронців — обладнати такими системами 91 стаціонарний пост ДАІ по всій Україні. Як запевнили в ДАІ, це допоможе швидше затримувати порушників. Однак, сумлінним, але не підкованним юридично водіям це може значно ускладнити життя.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути