chrome firefox opera safari iexplorer

Кваліфікована українська молодь тікає з країни

05 січня 2012 о 14:50

На вітчизняному ринку праці спостерігаються досить невтішні тенденції, пов'язані з відтоком за кордон кваліфікованих кадрів та молоді, рапортував заступник голови Ради Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

«В Україні спостерігається, на жаль, стійка тенденція до відтоку кваліфікованих кадрів та молоді. Причини — демографічна криза, несприятливий внутрішній ринок праці, складна економічна ситуація, низький рівень життя», — зазначив він.

У той же час Мірошниченко звернув увагу на агресивну імміграційну політику сусідніх держав. «Окремо слід виділити агресивну імміграційну політику ближніх і далеких сусідів. Йдеться про політику РФ щодо професіоналів, які бажають отримати російське громадянство,» карту поляка" і «blue card» ЄС — проект, спрямований на залучення професіоналів, особливо робочих і інженерних спеціальностей з країн-сусідів ЄС", — сказав він.

«У черзі на отримання „green card“ США стоять понад 1 млн українців», — констатував Олексій Мірошниченко.

Україна перебуває на порозі чергової хвилі втрати трудового та інтелектуального потенціалу, заявляв раніше експерт Центру Разумкова, колишній перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути