chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві може з'явитися алея, присвячена педагогам

31 січня 2012 о 13:38

У Києві може з'явитися алея, присвячена пам'яті видатних українських педагогів. Про це сказав голова КМДА Олександр Попов у прямому ефірі телеканалу Київ.

«Кияни можуть пишатися багатьма своїми земляками. Час від часу Київрада приймає рішення про те, щоб увічнити пам'ять знаменитих киян пам'ятником або меморіальною дошкою. Але одну з найбільш цікавих, на мій погляд, пропозицій вніс університет імені Грінченка. Ця пропозиція побудувати алею видатних вчителів України, яких знають не лише у нашій країні, а й за кордоном. Ця ідея цікава тим, що поєднує історичне значення та благоустрій міста», — зазначив Попов.

Як повідомлялося, Київська міська державна адміністрація має намір ввести у столичних школах нові стандарти у сфері освіти.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути