chrome firefox opera safari iexplorer

До Євро у Києві пройде 15 етнофестивалів

14 лютого 2012 о 12:48

Протягом усього червня, під час матчів ЄВРО-2012 в Україні, у музеї під відкритим небом поблизу села Пирогів відбудеться близько 15 етнофестивалів. Головний контекст розважальної програми – традиції і багата етнокультурна спадщина України. Про це УНН повідомили в Інформаційному центрі "Україна-2012" посилаючись на директора Музею народної архітектури та побуту України Дмитра Зарубу.

Під номером один у списку орієнтовних заходів – фестиваль української кухні, на який організатори планують запросити відомих поварів та кулінарів з різних куточків України – Криму і Карпат, Одеси, Львова, Полтавщини. Окрім цього, у попередньому плані розважальної програми на час чемпіонату, який зараз розробляється, – свято стародавньої іграшки та фестиваль козацької традиції. 

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з футболу проходитиме з 8 червня по 1 липня 2012 року в Україні та Польщі. В Україні турнір прийматимуть чотири міста: Київ, Донецьк, Львів і Харків. Право провести Фінал Чемпіонату Європи затверджено за київським НСК «Олімпійський».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути