chrome firefox opera safari iexplorer

Комісія Київради відмовилась брати пам’ятник Леніну до комунальної власності

23 лютого 2012 о 18:45

Комісія Київради з питань культури та туризму відмовилась від пропозиції КМДА прийняти пам’ятник В. Леніну до комунальної власності міста Києва.

Про це повідомила «Рідній країні» прес-служба голови комісії Олександра Бригинця.

«Будь-які дії влади навколо пам’ятника Леніну, як на мене, це провокація влади спрямована на те, щоб відволікти киян від проблем міста і країни. Краще киянам забути і не звертати на нього уваги. Тому будь-які рішення Київради щодо цього меморіального об’єкту – недоречні», — впевнений О. Бригинець.

Депутат наголосив, що якщо у київської влади сверблять руки займатися якимось пам’ятником, то нехай згадає, що в Києві руйнується Дзвіниця Михайлівського Золотоверхого монастиря, розсипаються сходи до Колони Магдебурзького права, валиться Будинок Мурашка тощо.

О. Бригинець переконаний, що В. Ленін – це не найголовніша проблема київського сьогодення.

Нагадаємо, на засіданні постійної комісії Київради з питань культури та туризму розглядався проект рішення Київради «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва пам’ятника В.І. Леніну на бульв. Тараса Шевченка у Шевченківському районі м. Києва».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути