chrome firefox opera safari iexplorer

Київ сплагіатив дизайн львівського туристичного сайту

09 лютого 2012 о 09:42

Столична влада найближчим часом має намір запустити портал, який допоможе туристам краще орієнтуватися в місті. Розробники сайту стверджують, що інформація, розміщена на ресурсі, зможе зацікавити не лише гостей столиці, а й самих киян.

Про це розповів начальник Головного управління комунального господарства КМДА Дмитро Новицький в ефірі телеканалу «Київ».

«Ми вже завершуємо підготовку до запуску порталу і плануємо, що за тиждень-два він запрацює. Основною частиною цього порталу стане історія Києва», – розповів він.

За словами Новицького, на порталі буде зібрана вся інформація, яка може знадобитися туристу: транспортні та туристичні маршрути, календар подій загальнодержавного та загальноміського масштабу, готелі, ресторани тощо.

«Передбачається також створення механізму бронювання готелів, бронювання або придбання квитків за допомогою цього веб-ресурсу. Проте портал не буде чисто комерційним, першочергова його функція – надання інформації», — сказав він.

Чиновник додав, що всі матеріали дублюватимуться англійською та іншими мовами, «для того, щоб у пошукових системах при наборі слова „Київ“ ця інформація з'являлася в перших рядках».

Нині сайт працює у тестовому режимі. Він дуже нагадує Львівський туристичний портал.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути