chrome firefox opera safari iexplorer

Черкаський губернатор вирішив прискорити течію в Дніпрі

22 березня 2012 о 14:41

Черкаська ОДА працює з Агенцією водних ресурсів на предмет пришвидшення течії в Дніпрі. Це не жарт.

Голова ОДА Сергій Тулуб повідомив, що навпроти Черкас русло Дніпра буде поглиблене саме з метою збільшення руху води, пише Нова молодь Черкащини.

«Для чого це потрібно? Фахівці порахували, якщо швидкість буде інша, то не буде цього озеленення, засмічення і так далі. Тобто люди зможуть спокійно відпочивати на пляжах міста Черкаси. І цим ми зараз займаємося. Це немалі кошти, але це питання дуже необхідне, і я думаю, що воно буде вирішене вже в цьому році», – обнадіяв губернатор.

Лишається тільки сподіватись, що за справу «поглиблення Дніпра» візьмуться справжні професіонали, а не такі, які „поглиблювали” Дніпро в епоху Кучми в районі Сокирно.

Як відомо, з наслідками цього „благодіяння” не можуть справитись і досі, бо непередбачуваний і вередливий Дніпро після цього змінив течію і почав „пожирати берег”, загрожуючи потопити і село, і станцію черкаського водозабору.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути