chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві подешевшали маршрутки

01 березня 2012 о 09:14

З березня щоб не втрачати пасажирів столичні маршрутники знизили ціни проїзд на 50 копійок. Першим почав знижувати ціни один з найбільших перевізників Києва, компанія «Союз-Авто».

З 20-ти маршрутів, якими володіє приватник, на двох — № 189 і № 230, які їздять в центр з околиць, знизили ціни, пише «Сегодня».

Президент асоціації перевізників Києва Валерій Липецький пояснив нам таке зменшення ціни бажанням маршрутників заробляти не на ціні проїзду, а на кількості пасажирів. «В центрі у нас їздить багато громадського транспорту, включаючи метро. Знижуючи ціну проїзду перевізник переманить пасажирів до себе. Адже хто захоче їздити на маршрутці за 3 грн при пропозиції 2 грн», — сказав Липецький.

У відповідь на такі дії приватників КП «Київпастранс» має намір в перших числах березня запустити сотню автобусів і тролейбусів замість маршруток. Ціна в новому транспорті буде не 2-2,5 грн, як у маршрутках, а 1,5 грн.

«В центрі буде їздити тільки великогабаритний транспорт місткістю 100 чоловік. Маршрутки залишаться лише на окраїні міста. Так ми зуміємо розвантажити дороги і прибрати масу дубльованих маршрутів, які в центрі просто не потрібні», — сказали в транспортній комісії Київради.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути