chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку зовнішня реклама із зображеннями високопосадовців стане платною

13 березня 2012 о 11:11

Роботи у луцьких міліціянтів незабаром може поменшати, бо їм більше не треба буде охороняти бігборди із фотографіями усміхнених високопосадовців від «терактів» громадян. Депутати Луцької міськради на своїй останній сесії проголосували за заборону зовнішньої реклами, на якій є фото посадовців та зазначено їхні прізвища й посади.

Обранці луцької громади вважають таку рекламу не соціальною, оскільки жодної соціальної цінності вона не становить. Хоча привітання з допомогою бігбордів практикуються давно, лише тепер депутати вирішили цю практику змінити. Державні мужі й надалі можуть вітати волинян із тим чи іншим святом, усміхаючись із рекламних щитів, але для цього їм доведеться заплатити відповідну суму до міського бюджету.

Опоненти такого нововведення намагалися довести, що будь–яка реклама, яка сприяє утвердженню загальнолюдських цінностей і не має на меті отримання прибутку, є соціальною, отож має бути безкош­товною. Водночас соціальна реклама не може ідейно впливати на людей, прямо або опосередковано привертати увагу до суб’єктів виборчого процесу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути