chrome firefox opera safari iexplorer

Названі найнебезпечніші станції київського метро

06 квітня 2012 о 15:11

Дві станції київського метрополітену, окрім станції Осокорки, побудовані з використанням горючих матеріалів. Це станція Дружби народів і частково — Поштова площа.

Про це заявив глава КМДА Олександр Попов.

«Ці станції здавалися у 1992 році, і вимоги до проектів були інші. Але зараз йде заміна цих матеріалів», — сказав він.

Чиновник пообіцяв, що КМДА і керівництво метрополітену зробить все, щоб на станціях метро не траплялося пожеж.

За його словами за останній час в метрополітені було кілька зупинок ескалаторів, і нагадав, що на Осокорках сталася пожежа.

«Ті заходи, яких було вжито, говорять про те, що проведено певний аналіз відповідних проблемних питань, замінено технологічне обладнання, яке було причиною пожежі на цій станції. Як з'ясувалося, воно також експлуатувалося ще на двох інших станціях», — зазначив Попов.

Чиновник запевнив, що працівники метро завершують роботу із заміни обладнання, а саме замінюються світильники і кабелі.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути