chrome firefox opera safari iexplorer

Росія та Україна «обміняються» інформаційно-культурними центрами

04 квітня 2012 о 12:08

Як повідомляє прес-служба Кремля, відповідний закон Про ратифікацію Угоди між урядом РФ і кабінетом Міністрів України про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів, який підписав президент Росії Дмитро Медведєв, було прийнято Державною думою 13 березня 2012 року і схвалено Радою Федерації 28 березня.

Мета такої угоди — створення міжнародно-правової бази для відкриття та функціонування на взаємній основі інформаційно-культурних центрів двох держав. У результаті в Києві відкриють Російський центр науки і культури, а в Москві з'явиться відповідний аналог українського центру.

Законом передбачається ратифікація міжурядової Угоди про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів, підписаної в Москві 27 лютого 1998 року.

Як зазначають у Кремлі, відкриття інформаційно-культурних центрів сприятиме збереженню і розвитку традиційних культурних зв'язків народів Російської Федерації і України, підвищить рівень інформованості громадськості про події в обох державах у політичних, економічних, і соціальних процесах.

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути