chrome firefox opera safari iexplorer

На обкладинці дитячої книжки з українськими віршами розмістили російський прапор

04 травня 2012 о 15:01

У видавництві «Махаон» вийшла дитяча книжка «Мої улюблені вірші» з намальованими російськими прапорами на обкладинці.

Про це повідомив Іван Лучук, один з авторів, чиї вірші увійшли до книжки. «Отримав як „авторські“ від видавництва „Махаон-Україна“ два примірники „Великої хрестоматії для читання в дитячому садку“, вже хотів було занести один примірник у садок, куди ходять мої діти, але... погляньте на перший шмуц. Як це пояснити?», — написав Іван Лучук у Facebook.

За словами автора, його обурило те, «що ілюстрації художників живцем перенесені з російського видання зовсім некритично, тому й ідуть українські діти в садочок (чи з садочка) з російськими триколорами, — це або задумана провокація, або відверта некомпетентність».

У видавництві «Махаон-Україна» повідомили, що це видання – перекладне, малюнки для нього зробили російські художники. «Це перекладне видання, яке відмальоване російськими художниками. Ми готуємо тільки текстові плівки», — сказав Володимир Герман, заступник головного редактора видавництва «Махаон».

Він не зміг пояснити, чому книжка є перекладною, якщо у ній є вірші українських авторів і наскільки важко технологічно замінити прапор на палітурці і порадив звернутись безпосередньо до керівництва видавництва.

 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути