chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці пройде всеукраїнський велопарад у повсякденному одязі

07 травня 2012 о 10:21

12 травня з 11.00 до 14.00 у Києві пройде четвертий київський та третій всеукраїнський велопарад у повсякденному одязі.

До участі запрошуємо велосипедистки та велосипедисти у святковому або повсякденному одязі – тільки не в спортивному, повідомляють організатори на сторінці у Facebook.

«Мета Велопараду без кордонів – показати, що велосипед – вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку, і який є повноцінною альтернативою приватним авто», — кажуть організатори.

Дівчатам вони пропонують одягати спідниці, сукні, шарфи, капелюшки, туфлі на підборах, прикручувати на кермо кошики, ведмедиків та живі квіти. Хлопцям – будь-який не спортивний одяг.

Окрім Києва, подібні Велопаради проведуть й інші міста України: Львів,Черкаси та інші.

Маршрут велопараду: Золотоворітський сквер – вулиця Володимирська – Володимирський провулок – Михайлівська площа – вулиця Десятинна – Пейзажна алея – вулиця Велика Житомирська – вулиця Смирнова-Ласточкіна – Верхній вал – Костянтинівська – вулиця Сагайдачного.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути