chrome firefox opera safari iexplorer

В Інтернеті з'явився фан-гід Україною та Польщею

23 травня 2012 о 15:25

Міжнародна асоціація футбольних уболівальників запустила в Інтернеті фан-гід Польщею та Україною, де вболівальники зможуть знайти корисну інформацію про міста чемпіонату Європи з футболу 2012-го року.

«Фан-гід створений в рамках проекту „Поважай культуру вболівальників“ і містить актуальну інформацію про транспорт і проживання, поради, де можна пообідати, особливості місцевого законодавства і відомості про матчі», — пише Інтерфакс-Україна.

Інформацію збирали місцеві вболівальники, тобто вона повинна повністю відповідати потребам любителів футболу", — повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Проект «Поважай культуру вболівальників» має на меті надати всю необхідну інформацію гостям Євро-2012. Для цього в усіх восьми містах турніру будуть засновані спеціальні фан-посольства.

Вони надаватимуть бажаючим надійну та об'єктивну інформацію. Цілодобово буде працювати служба і телефон екстреної допомоги. Тут же приїжджі вболівальники зможуть спілкуватися з місцевими любителями футболу.

У містах і наметових містечках будуть працювати фан-посольства поменше, де уболівальникам будуть готові допомогти професійні консультанти та соціальні працівники.

Стаціонарні фан-посольства знаходяться за наступними адресами: Київ: близько Хрещатика, 44 (вхід у фан-зону УЄФА), Донецьк: школа № 2, вул. Артема, 129A, Харків: вул. Сумська, 39; площа Свободи, Львів: проспект Свободи, 7-10; Гданськ: Тарг Венглеви, Познань: вул. 3 травня, 46, Варшава: Краківське передмістя, 83, Вроцлав: вул. Шевська, 66/67A.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути