chrome firefox opera safari iexplorer

Названо лауреатів премії ім. Бандери

26 червня 2012 о 10:45

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич на початку сесійного засідання 26 червня назвав лауреатів премії ім. С. Бандери. 

Так, переможцем у номінації «Громадська діяльність» названо науковця, публіциста та громадського діяча, керівника ГО «Науково-ідеологічний центр ім. Дмитра Донцова» Олега Багана.

У номінації «Політична діяльність» лауреатом премії став громадський діяч, політик, правозахисник та видавець з м. Лохвиця (Полтавська обл.) Олександр Панченко.

У номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» переможців визначено: ними стали народний артист України, режисер Ярослав Гаврилюк, та історик, громадський діяч та публіцист Євген Перепічка. Між ними премію буде розділено порівну.

За словами Олега Панькевича, урочисте нагородження відбудеться 30 червня під час урочистої академії з нагоди проголошення Акту відновлення української державності, яка відбудеться у Львівській філармонії.

Нагадаємо, депутати Львівської обласної ради 16 березня проголосували за «Положення про обласну премію імені Героя України Степана Бандери». «За» віддали голоси 66 депутатів. Премія передбачає три номінації: громадська, політична, науково-навчальна національна державотворча діяльність. Грошова винагорода кожного з лауреатів премії становить 20 тис. грн. Урочисте нагородженнявідбудеться на День проголошення акту української державності – 28 червня.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути