chrome firefox opera safari iexplorer

Половина українців працюють практично за їжу

12 червня 2012 о 17:16

Майже половина громадян України витрачають на харчування понад 60% свого бюджету, це означає, що вони працюють практично за їжу.

За офіційною статистикою, реальні статки людей збільшилися лише на 7%, при цьому експерти прогнозують, що у наступні кілька років ситуація не покращиться.

Доходи українців, якщо і зростатимуть, то ще меншими темпами. Це спричинить ще більшій розрив у показниках рівня життя між нами та сусідніми країнами, повідомляє «УБР».

Причиною цьому, вказують фахівці, є сповільнення темпів росту економіки, який на сьогодні складає 2-3%.

«Для України збільшення на 2-3 % реального споживання – це дуже мало. Бо ми вже знаходимось на низькому рівні. Десь біля 10% має рости ВВП України, і рівень споживання українців. Такі темпи дозволять суспільству бути в спокої. Менші темпи будуть вести до соціальних заворушень, а може і катаклізмів», — пояснив колишній заступник голови НБУ Олександр Савченко.

Як повідомлялось, ВВП України за I квартал 2012 року виріс на 2% в порівнянні з січнем — березнем 2011 р.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути