chrome firefox opera safari iexplorer

Італія вирішила легалізувати частину українських заробітчан

20 липня 2012 о 13:03
Уряд Італії вирішив провести місячну кампанію з легалізації українських громадян, які перебувають на території держави нелегально.

Постанову про проведення легалізації затверджено декретом Ради міністрів від 6 липня 2012 року, а також підписано главою держави, повідомляє Українська газета в Італії.

Заяви на легалізацію трудових мігрантів, у тому числі й українців, які нелегально працюють на Апеніннах, згідно з рішенням італійського уряду, прийматимуть протягом місяця, з 15 вересня до 15 жовтня 2012 року.

Українські мігранти можуть скористатися кампанією з легалізації лише за наявності роботодавця, готового укласти робочий контракт.

Легалізувати своїх працівників можуть італійці, громадяни країн ЄС чи країн, що не входять до Євроспілки, та мають довготривалий дозвіл на проживання (карту на проживання) і наймають нелегальних іноземців на термін не менше трьох місяців з початку дії нового декрету.

«Місячна акція передує введенню жорсткіших санкцій за використання праці нелегалів, а також продиктована бажанням уряду Італії наповнити державну казну в період економічної кризи», — зазначено у статті.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути