chrome firefox opera safari iexplorer

Києву загрожує техногенна катастрофа і нестача води

31 липня 2012 о 14:31

Керівництво «Київводоканалу» попередило: через зношеність каналізаційної мережі вже цієї осені кияни не зможуть безпечно пересуватися вулицями.

Про це заявив директор департаменту експлуатації каналізаційного господарства ПАТ АК Київводоканал Микола Кислий, пише «ЛігаБізнесІнформ».

За його словами, критичний стан каналізаційних колекторів може привести до того, що цілі мікрорайони міста залишаться без водопостачання та каналізації.

Зношена каналізаційна мережа столиці навіть може стати причиною техногенної катастрофи міського масштабу.

На сьогоднішній день майже половина каналізаційних мереж міста повністю амортизовані і потребують термінової переукладання і заміни. В аварійному стані перебувають колектори, побудовані в 1950—1980-х роках із залізобетонних конструкцій і без захисного покриття.

Кислий наголосив, що серед мереж транспортування стічних вод Києва досі в експлуатації перебувають каналізаційні колектори, побудовані в 1905—1917 роках.

У свою чергу, заступник генерального директора ПАТ АК Київводоканал з технічних питань Андрій Білик додав, що від стану каналізаційного господарства багато в чому залежить стан водойм та екології міста в цілому.

«Враховуючи постійні перевищення рівня концентрації забруднюючих речовин у стоках столичних підприємств, незаконні врізки в каналізацію, недотримання санітарних вимог і застарілі очисні споруди, система водовідведення столиці вимагає реконструкції», — наголосив Білик.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути