chrome firefox opera safari iexplorer

Лише два київські пляжі мають паспорти санітарно-епідеміологічної служби

20 липня 2012 о 14:49

СЕС заборонила купатись на 10 київських пляжах.

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, згідно із приписами СЕС, вода на пляжах «Райдуга» (озеро «Радунка»), «Тельбін» (озеро «Тельбін»), «Молодіжний», «Передмістна Слобідка», «Чорторий», «Дитячий», «Золотий», «Венеція» та зонах відпочинку «Троєщина» і «Десенка» не відповідає санітарним вимогам якості.

На пляжах та зонах відпочинку, де тимчасово заборонено купатися, працівники комунального підприємства «Плесо» встановили відповідні інформаційні щити.

Водночас в КМДА зазначають, що пляж «Пуща-Водиця» знову відкритий для купання. Результати лабораторних досліджень проб води в озері «Гаращиха» на пляжі «Пуща-Водиця» (7-8 лінія) показали, що вода у даній водоймі за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками повністю відповідає вимогам.

Як повідомляв УНІАН, 18 липня начальник Управління техногенної безпеки Держтехногенбезпеки Тарас Поліщук повідомив, що у Києві з 68-ми місць громадського відпочинку на воді інспекція паспортизувала лише два: пляж «Дніпровська рів’єра» на острові Жуків і пляж підприємства “Рів’єра”.

“Інші пляжі відповідного паспорта не мають і там купатися на сьогодні небезпечно”, — заявив Т.Поліщук.

Розділи: Довкілля

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути