chrome firefox opera safari iexplorer

Реконструкцію Поштової площі в Києві відклали через відсутність проекту

18 липня 2012 о 16:54

Реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі відклали на невизначений термін. Про це заявив замдиректора КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Микола Васильцов.

За словами Васильцова, будівництво розв'язки на Поштовій площі відкладається на невизначений термін через відсутність затвердженого проекту.

«Ми тільки почали підготовчі роботи, але реконструкцію ще не починали. Вчора там була лише одна бурова установка, яка стояла на трамвайних коліях, але її вже напевно прибрали», — сказав голова будівельного підприємства.

За його словами, повторне обговорення проекту може відбутися не раніше, ніж через два тижні. Так, за результатами обговорення реконструкції на засіданні профільної секції Архітектурно-містобудівної ради було ухвалене рішення відправити обидва проекти з реконструкції транспортної розв'язки на доопрацювання.

Рада вирішила виробити ряд рекомендацій до авторів проектів, і, після доопрацювання, знову зібрати засідання.

Про дату наступного засідання поки не повідомляється.

Тим часом, у столичній мерії заявляють, що рух на Поштовій площі буде перекрито за планом, у середині серпня.

«Нічого там не призупиняється. Ідуть підготовчі роботи. Рух буде перекрито відповідно до плану. Якщо я не помиляюся, то перекриття руху буде в середині серпня», — заявив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Заступник Попова запевнив, що підготовчі роботи, які ведуться, будуть проводитися незалежно від змін у проекті.

Реконструкцію Поштової площі, яку планують закінчити до Дня Києва в 2013 році, мали почати в понеділок, 16 липня. Остаточний кошторис реконструкції зараз узгоджується, але на нинішньому етапі її вартість оцінюється в 550 млн грн. Більшу частину цих коштів передбачається залучити з держбюджету.

Як повідомлялося, київська влада розглянула кілька проектів реконструкції Поштової. Варіант Київдормістпроекту передбачає демонтаж будівлі McDonald's. У той же час, київський архітектор Віктор Петрук, автор розв'язки на Шулявці, запропонував столичній владі свій варіант реконструкції, яка, за його словами, повністю розв'яже Поділ.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...